Rozkladacie pohovky

Rozkladacie pohovky

Moderné domy a byty sotva majú priestoru nazvyš. Z tohto dôvodu sa ľudia snažia šetriť so spotrebou priestoru kdekoľvek sa dá. Rozkladacie pohovky sú jednou z ciest, ako dosiahnuť ekonomické využitie priestoru. Vo zloženom stave je rozkladacia pohovka bežná sedačka, na ktorej môžete len tak odpočívať alebo sledovať váš obľúbený program v televízii. Možnosti využitia sú vskutku rôzne. Rozložená rozkladacia pohovka je posteľ, na ktorej možno spať tak pohodlne ako na akejkoľvek inej posteli.

Rozkladaciu posteľ môžu na spanie využívať bežní členovia domácnosti, pokiaľ v byte či v dome jednoducho nie je dostatok priestoru pre umiestnenie priestoru alebo z dôvodov potreby súkromia. Rozkladacia pohovka sa však môže využiť aj v prípade návštev, ktoré sa rozhodnú zostať do ďalšieho dňa. V skutočnosti táto možnosť je najvyužívanejší spôsob uplatnenia rozkladacej pohovky.

Rozkladaciu pohovku možno pretvoriť na posteľ v priebehu niekoľkých minút. Takže ani nečakané návštevy vás neprekvapia svojimi žiadosťami o prespanie.

Rozkladacie pohovky sú klasické čalúnené sedačky, ktoré sú upravené na možné polohovanie. Väčšina rozkladacích pohoviek má polohovateľné operadlá. Ako čalúnenie sa najčastejšie používa molitan, čo je značka polyuretánovej peny. V zloženom stave sú rozkladacie pohovky na nerozoznanie od bežných pohoviek.

Neprehliadnite ani:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.